3 жовтня
Завантажити ще

На Одещині викрили схему втечі українських чоловіків за кордон

На Одещині викрили схему втечі українських чоловіків за кордон
Фото: t.me/DBRgovua

Українські правоохоронці викрили на кордоні з Молдовою канал незаконного переправлення призовників, які хотіли виїхати з України. Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

Співробітники бюро разом із прикордонниками затримали двох братів, які намагалися незаконно виїхати з України, щоб уникнути призову на військову службу.

У ДБР розповіли, що системне незаконне переправлення чоловіків організував громадянин сусідньої країни. Він отримував по 1,5 тис. доларів із кожного, хто хотів виїхати з України. Двоє його спільників відвезли затриманих чоловіків на кілька кілометрів від пункту пропуску "Серпневе-Басарабяска" на Одещині, де вони й мали незаконно перетнути кордон.

- У Молдові на них вже чекали дві жінки, які за додаткову грошову винагороду переправили автомобіль втікачів через пункт пропуску, - розповіли правоохоронці.

Раніше українські прикордонники затримали у пункті пропуску "Россошани" на кордоні з Молдовою 37-річного чоловіка. Він намагався незаконно проникнути на територію іншої країни, сховавшись у багажнику у бейбі-боксі.