Завантажити ще

Журналістка російського The Insider Оксана Бауліна загинула у Києві під обстрілом

Журналістка російського The Insider Оксана Бауліна загинула у Києві під обстрілом
Фото: Оксана Бауліна/Facebook

Кореспондент російського видання The Insider Оксана Бауліна загинула під обстрілом у Києві, виконуючи редакційне завдання. Про це 23 березня повідомляє саме видання.

- Вона знімала руйнування після обстрілу російськими військами Подільського району столиці та потрапила під новий ракетний обстріл. З нею загинув ще один цивільний, двоє людей, які її супроводжували, поранені і госпіталізовані, - уточнює видання.

Як кореспондента в Україні Бауліна встигла зробити кілька репортажів зі Львова та Києва.

До приходу в The Insider Бауліна працювала у медіапроекті «От Так» та у Фонді боротьби з корупцією Олексія Навального (ФБК). Після того, як ФБК визнали екстремістською організацією, журналістка покинула Росію.

23 березня Росія завдала чергового удару по Києву. Окупанти обстріляли паркування торгового центру в Подільському районі, внаслідок чого одна людина загинула, двох поранених госпіталізовано.

15 березня у Київській області внаслідок російських обстрілів загинули оператор американського телеканалу FoxNews П'єр Закревскі та українська журналістка Олександра Кувшинова.

Раніше внаслідок обстрілів під Миколаєвом загинув журналіст Віктор Дудар, телеоператор Live Євген Сакун загинув під час ракетного обстрілу в Києві. Американця Брента Рено, відомого відеожурналіста і документаліста, було вбито окупантами на блокпосту в Ірпені.