Завантажити ще

Фотограф Макс Левін, який дозволив використати свої знімки війни, більше тижня не виходить на зв'язок

Фотограф Макс Левін, який дозволив використати свої знімки війни, більше тижня не виходить на зв'язок
Фото: facebook.com/levin.maks

Журналіст Макс Левін, який фотографував бойові дії в Україні, перестав виходити на зв'язок. Про це 22 березня у Фейсбуці повідомив його друг та колега Маркіян Лисейко.

"Останні багато днів ми пробували всіма доступними для нас способами знайти Макса Левіна. Проте час спливає, а результат такий собі. Отже, хто має будь-яку інформацію про Макса після 13.03.2022 року, прошу звертатися до мене", - написав фотокореспондент на своїй сторінці.

Лисейко повідомив, що фотожурналіст пропав під Києвом. Останнє повідомлення від нього отримали понад тиждень тому – вранці 13 березня з Вишгородського району. Левін залишив свою машину біля села Гута-Межигірська.

"Згодом ми дізналися, що в цих районах точилися інтенсивні бої, і передбачається, що він міг бути поранений або захоплений російськими військами", - зазначив Маркіян Лисейко.

5 березня радник голови МВС Антон Геращенко повідомив у своєму телеграм-каналі, що Макс Левін дозволив використати зроблені ним фотографії війни. Він залишив посилання на папку зі знімками, останнє оновлення датується 10 березня.

Макс Левін знімав для Reuters, Associated Press, BBC, LB.ua та "Громадське", а також ВООЗ, ООН, ЮНІСЕФ, ОБСЄ.

Співробітники Associated Press Мстислав Чернов та фотограф Євген Малолєтка, які 9 березня зняли обстріляний пологовий будинок у Маріуполі, залишили місто. Вони були останніми журналістами у Маріуполі.