Завантажити ще

У Маріуполі померла одна з вагітних, які постраждали під час бомбардування пологового будинку

У Маріуполі померла одна з вагітних, які постраждали під час бомбардування пологового будинку
Фото: instagram.com/evgenymaloletka

Померла одна з вагітних жінок, що постраждали в Маріуполі від авіаудару по пологовому будинку, померла разом із народженою дитиною. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала журналістка "Голосу Америки" Ася Доліна.Вона додала, що смерть вагітної підтвердив фотограф Євген Малолєтка, який зробив фото жінок для видання АР.

- Перша вагітна дівчина з відео/фото репортажів з місця бомбардування дитячої лікарні номер три у Маріуполі (пологовий будинок), та, яку виносили на ношах, не вижила. І дитина її не народжена не вижила, - підкреслила Долина.

Обстріл стався 9 березня. Великої кількості загиблих вдалося уникнути завдяки тому, що люди вчасно почали йти у бомбосховища. Друга вагітна - бьюті-блогер Маріанна Підгурська, яка також перебувала в пологовому будинку під час обстрілу, вже народила дівчинку.

Російська пропаганда називала бомбардування Маріуполя постановкою. Нібито дівчата на фото були акторками. Як доказ наводили дві фотографії вагітних - блогера Маріанни, що спускається по сходах, і дівчини на ношах, яка згодом померла. При цьому російська пропаганда говорила, що це одна й та сама дівчина, яка переодяглася для фото. Хоча на знімках та відео чітко видно, що це дві різні людини.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Mstyslav Chernov (@mstyslav.chernov)