Завантажити ще

Зведення Генштабу на 18-й день війни: що відбувається у регіонах України

Зведення Генштабу на 18-й день війни: що відбувається у регіонах України
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Стартував 18-й день протистояння українських захисників російським окупантам. У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну обстановку на фронтах. Про це повідомляє прес-служба Генштабу Збройних Сил України.

Станом на ранок 13 березня становище та характер дій оборони залишилися без істотних змін.

- Збройні Сили України у взаємодії з іншими складовими сил оборони дають гідну відсіч військам супротивника, зокрема, за попередню добу було знищено два вертольоти, два винищувачі (один з яких Су-34) та два безпілотники, - розповіли в Генштабі.

Війська Росії продовжує використовувати цивільну інфраструктуру для військових потреб - розміщують підрозділи та техніку на об'єктах підвищеної небезпеки, обстрілюють мирне населення, влаштовують незаконні перевірки особистих речей та обшуки серед місцевих жителів, переодягається у цивільний одяг та форму ЗСУ

– Морально-психологічний стан військ противника, який брав участь у боях зі Збройними Силами України, продовжує погіршуватися, зростає кількість випадків дезертирства та відмов у виконанні наказів, – зазначили військові.

Також є інформація, що на території Білорусі у медзакладах південно-східного регіону зараз лікують велику кількість поранених російських окупантів. При цьому запасів крові щодо хірургічних операцій не вистачає.

Про початок "спецоперації в Україні" президент РФ Володимир Путін оголосив у ніч із 23 на 24 лютого. Тоді російські війська розпочали вторгнення одночасно у різних регіонах України, стріляючи та випускаючи ракети.