31 грудня
Завантажити ще

Окупанти застосували фосфорні бомби у Луганській області

Окупанти застосували фосфорні бомби у Луганській області
Фото: Вікіпедія

Міжнародні угоди забороняють їх застосування, якщо громадянське населення потрапляє під вплив таких боєприпасів. Про це перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький повідомив у соціальній мережі Facebook.

Він зазначив, що фосфорні боєприпаси призводять до нищівних та руйнівних наслідків.

- Це те, що фашисти називали "Brennende Zwiebel". Це те, що рашисти зараз випускають у наших містах. Неймовірні страждання та пожежі", - наголосив Білошицький.

Фосфорні боєприпаси відносяться до типу запальних. Вони начиняються білим фосфором чи запальними речовинами з його основі. При попаданні в організм через рот фосфор викликає опіки ротової порожнини та шлунково-кишкового тракту з відчуттям печіння в роті, блювотою, діареєю та сильними болями у животі.

Білий фосфор самозаймається на повітрі та прилипає до будь-яких поверхонь. Він продовжуватиме горіти навіть усередині рани. Для того, щоб убити людину, достатньо лише грама даної речовини.

Війна в Україні розпочалася 24 лютого. Тоді російський президент Володимир Путін заявив, що розпочав спецоперацію в Україні - цього ж дня ворог розпочав повномасштабне вторгнення по всій нашій країні. Окупанти обстрілюють не лише інфраструктуру міст та сіл, а й мирних людей. Також противник завдає авіаційних ударів по житлових секторах, жертвами яких стали тисячі звичайних українців.