Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Російські окупанти втекли з поля бою, залишивши записки із визнанням у коханні українцям

Російські окупанти втекли з поля бою, залишивши записки із визнанням у коханні українцям
Фото: facebook.com/kommander.nord

Російські окупанти втратили боєздатність, їхній морально-психологічний стан не дозволяє виконувати подальші завдання. Натомість вони пишуть українцям "романтичні" листи. Про це повідомляється 9 березня на сторінці оперативного командування "Північ".

Російські окупанти, які зрозуміли, що їм не перемогти українську армію, втекли до лісу, а нашим захисникам залишили "зворушливі" записки з вибаченнями та військові "трофеї".

- "Вивільники" нашої землі знову розбиті, втратили боєздатність, морально-психологічний стан не дає змоги виконувати подальші завдання. Всі російські солдати та офіцери, що втекли лісами, тепер читають наші листівки, як правильно здатися в полон, - йдеться у повідомленні.

Командування "Північ" оприлюднило фотографії двох записок.

- Вибачте, українці! Ми також проти війни. Ми вас любимо! - Такий текст однієї з них.

facebook.com/kommander.nord

facebook.com/kommander.nord

У підписах до записок перераховані міста, звідки до армії РФ пішли служити члени екіпажу кинутої техніки – Брянськ, Ростов-на-Дону, Липецьк, Кіров. Є також Таджикистан і не до кінця зрозуміла в контексті втечі і вибачень фраза: "Росія вперед".

facebook.com/kommander.nord

facebook.com/kommander.nord

Українська влада та військове командування неодноразово зверталося до військовослужбовців країни-окупанта здаватися в полон або повертатися назад до Росії, щоб зберегти собі життя. За офіційними даними Генштабу, втрати РФ в Україні станом на ранок 9 березня становили понад 12 тисяч людей.