3 червня
Завантажити ще

У Маріуполі, який заблокували російські окупанти, померла від зневоднення 6-річна дівчинка

У Маріуполі, який заблокували російські окупанти, померла від зневоднення 6-річна дівчинка
Фото: Greyerbaby/pixabay.com

Через блокаду російськими окупантами в Маріуполі померла 6-річна Таня, яку витягли з-під завалів будинку. Причиною смерті стало зневоднення. Про це повідомив мер міста Вадим Бойченко у своєму телеграм-каналі.

"Сьогодні у мене немає слів. Як і немає більше емоцій. Маріуполь спіткало страшне горе. В результаті блокади нашого рідного міста померла ще одна дитина. Причина смерті – зневоднення. Ще раз. У Маріуполі померла дитина від зневоднення", - написав Бойченко.

За його словами, 6-річна Таня опинилася під завалами знищеного окупантами будинку. Дитину вдалося дістати, а мати дівчинки загинула.

"Ми не можемо сказати, скільки часу наша маленька сильна маріупольчанка боролася за своє життя. Ми не можемо собі уявити, скільки страждань довелося винести ні в чому невинній дитині. Останні хвилини свого життя вона була одна - знесилена, злякана і відчувала страшенну спрагу", - наголосив він.

Як зазначив мер Маріуполя, історія загиблої Тані є лише однією з багатьох інших історій маріупольчан, які восьму добу намагаються вижити в блокаді. Окупанти позбавили людей світла, тепла, зв'язку, а також заблокували усі в'їзди та виїзди з міста. У зв'язку з цим місцеві жителі потрапили до пастки гуманітарної катастрофи, оскільки всі спроби доставити до Маріуполя їжу та ліки негайно блокувалися російськими військовими.

- У той час як на відстані півтори тисячі кілометрів від Маріуполя - у Варшаві чи Будапешті, у Мюнхені чи Парижі - діти йдуть до школи, у нашому місті вони позбавлені такої можливості. Точніше, їх безжально та цинічно позбавили її. Позбавили мирного дитинства. Але ми ще можемо врятувати їхнє мирне майбутнє, - заявив Бойченко.

Також маріупольський градоначальник закликав суспільство до розблокування міста. Політик просить терміново відкрити гуманітарний коридор, щоб урятувати півмільйона українців.

Редакція «КП" в Україні» вважає, що такі фото слід публікувати, щоб світ бачив жахіття, які ми переживаємо, і знав, що російські військові цинічно вбивають дітей в Україні.

Фото: t.me/irynagerashchenko/1842

Фото: t.me/irynagerashchenko/1842