Завантажити ще

Під Запоріжжям загинув ветеран АТО, який пережив Іловайський котел

Під Запоріжжям загинув ветеран АТО, який пережив Іловайський котел
Фото: ukrainenews.fakty.ua

Вчора, 3 березня, на Запоріжжі загинув ветеран АТО Іван Ребар, який вижив в Іловайському котлі. За інформацією видання " Факти ", він потрапив під обстріл "Градами".

– Іван родом із Закарпаття, але половину життя прожив у Вінницькій області. Він пройшов Майдан з першого до останнього дня, а потім із перших днів формування батальйону «Донбас» з квітня 2014-го пішов захищати Україну. А на День Незалежності 2014-го йому пощастило вижити в Іловайську. Якби не товариш, який 400 метрів тягнув його на собі, то й залишився б у полі на Донбасі, розповіла волонтер та подруга Івана Ребара Оксана Попик.

Після Іловайська Іван довго лікувався – у Дніпрі йому зробили три операції на стегні, після цього відправили на лікування до Естонії. У ноги встановили "металеві" пластини. В результаті після тривалого лікування Іван отримав другу групу інвалідності, але це не зупинило його - з початком повномасштабної війни в Україні він знову вирушив на фронт.

Наразі невідомо, коли відбудеться похорон та прощання з ветераном АТО Іваном Ребарем, через обстріли його тіло досі не забрали з поля бою.