Завантажити ще

Війна в Україні: що відбувається у містах на ранок 3 березня. Дані Генштабу ЗСУ

Війна в Україні: що відбувається у містах на ранок 3 березня. Дані Генштабу ЗСУ
Фото: facebook.com/mvs.gov.u

У ніч на 3 березня восьмий день війни в Україні російські окупанти знову вдалися до тактики нічного обстрілу житлових кварталів великих міст. Як повідомили у Генштабі ЗСУ, українські військові продовжують оборонятися та контратакувати напади російських військ.

На Волинському напрямку російські військові продовжують проводити демонстраційні дії вздовж державного кордону.

У напрямку Полісся російський ворог намагається наступати у районі населених пунктів Козаровичі, Вишгород, Фастів, Обухів. Відзначено подальше розгортання польових логістичних таборів у районах Бородянки, Катюжанки та Гавронщини.

На Сіверському напрямку російські окупанти намагаються дістатися північних околиць Києва та уникають бойових зіткнень із ЗСУ. Російські частини та підрозділи зосереджені в районах населених пунктів Баришівка, Нова Басань, Любеч. Частина сил зі складу 200 ОМСБР 14 АК північного флоту Російської Федерації, яка фактично втратила боєздатність, проводить перегрупування та намагається наступати на Бровари та Київ.

На Слобожанському напрямку ворог проводить наступальну операцію в районах поселень Золочіва, Харкова, Балаклії та намагається продовжити наступ у напрямку Лозової. Російському супротивнику катастрофічно не вистачає техніки та персоналу.

На Донецькому напрямку російські окупанти продовжують наступати в районах населених пунктів Нового Айдара, Волновахи та Маріуполя. Основної мети - захоплення Маріуполя та виходу на адміністративний кордон Донецької та Луганської областей - супротивник не досяг.

На Таврійському напрямку противник не залишає спроби провести наступальну операцію. Російські війська зосередили основні зусилля на напрямі Миколаєв – Вознесенськ.

У Чорноморській операційній зоні корабельні групи Чорноморського флоту продовжують вогонь по цивільних кораблях і захоплення в полон моряків.

Частина сил ворога продовжує працювати в районах населених пунктів Енергодара, Василівки, Токмака, Новопетрівки. Після перегрупування та введення частини оперативних резервів російські окупанти продовжують наступ з метою вийти на околиці Запоріжжя та Маріуполя.

В акваторії Чорного моря спостерігається рух десантного загону ЧФ РФ у складі чотирьох великих посадкових кораблів у супроводі трьох ракетних катерів у напрямку Одеси.

Київ та інші міста України страждають від ракетного бомбардування ворога. Соціальні мережі та відомі інформаційні ресурси практично в режимі реального часу коментують наслідки та точність влучення російських ворожих ракет.