2 липня
Завантажити ще

Поліція просить повідомляти про підозрілих людей на вулицях, особливу увагу - елементам одягу червоного кольору

Поліція просить повідомляти про підозрілих людей на вулицях, особливу увагу - елементам одягу червоного кольору
Фото: npu.gov.ua

Українців закликають бути пильними на вулицях у зв'язку із нападом Росії та можливими провокаціями. Про це 24 лютого повідомляє прес-служба Нацполіції.

"У зв'язку з агресією Російської Федерації на території України поліція посилила заходи щодо забезпечення правопорядку на вулицях сіл та міст держави. Поліцейські наряди забезпечують безпеку та публічний порядок", - сказано у повідомленні.

Водночас правоохоронці звертають увагу людей на необхідність приділяти підвищену увагу підозрілим особам та предметам. Про всі підозрілі речі, а також підозрілих осіб (наразі особливу увагу - людям з червоними елементами на одязі) слід повідомляти на спецлінію поліції 102.

– Також просимо всіх цивільних громадян не виходити на вулицю у форменому чи тактичному одязі, – попереджає Нацполіція.

Раніше глава Національної поліції України підняв особовий склад органів та підрозділів відомства за бойовою тривогою. Поліцейські охороняють правопорядок, а також просять громадян зберігати спокій та довіряти лише офіційній інформації.

Також глава Нацполіції ввидав наказ про видачу зброї ветеранам органів внутрішніх справ, які виявили бажання захищати Україну від збройної агресії РФ.

У ніч проти 24 лютого президент РФ Путін оголосив про спецоперацію в Україні. Обстріляно військові об'єкти по всій країні, є жертви і серед цивільного населення. Російські війська перейшли кордон України у кількох областях. В Україні оголошено воєнний стан. Україна розірвала дипломатичні відносини з Росією.

"КП" в Україні" веде текстові онлайн-події в Україні. Головні новини ТУТ.