6 лютого
Завантажити ще

Держспецзв'язок: мобільний зв'язок та інтернет в Україні не відключають, але можливі перебої

Держспецзв'язок: мобільний зв'язок та інтернет в Україні не відключають, але можливі перебої
Фото: freepik.com

В Україні зранку 24 лютого спостерігаються перебої із мобільним зв'язком. Але вони викликані навантаженням на мережу, оператори мобільного зв'язку та Інтернету продовжують надавати послуги. Інформація про відключення – фейк. Про це повідомляє Держспецзв'язок.

- Оператори та провайдери продовжуватимуть надавати послуги громадянам. Системи оперативно-технічного управління комунікаційними мережами переведено на надзвичайний режим управління. Звертаємо увагу, що можуть бути перебої зі зв'язком. Це насамперед пов'язано з тим, що мережі перевантажені, – зазначили у відомстві.

Українців просять здійснювати телефонні дзвінки та обмін повідомленнями в межах потреби. Практична порада: якщо ви не можете додзвонитися абоненту, обмінюйтесь SMS-повідомленнями або переписуйтесь у месенджерах.

У ніч проти 24 лютого президент РФ Путін оголосив про спецоперацію в Україні. Обстріляно військові об'єкти по всій країні. Російські війська перейшли кордон України у кількох областях. В Україні оголошено воєнний стан.

Раніше вранці у Мінцифри повідомили про нову кібератаку на українські сайти.

КП в Україні веде текстові онлайн події в Україні. Головні новини ТУТ.