22 червня
Завантажити ще

ДСНС: Через обстріл частина Донбасу залишилася без газу, води та світла

ДСНС: Через обстріл частина Донбасу залишилася без газу, води та світла
Фото: youtube.com/watch?v=vIxI-Rt6CG8&t=143s

Внаслідок обстрілів на Донбасі частина жителів залишилася без комунікацій. Зокрема, противник обстріляв два газопроводи та насосну станцію Південно-Донбаського водопроводу. Про це заявив у ході брифінгу директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Володимир Демчук.

- Було пошкоджено два газопроводи - у Врубівці та Горбачово Луганської області. Сьогодні відновлювальні роботи на газопроводі в Горбачово вже завершено, зараз проводяться заходи щодо відновлення газопостачання абонентам. Також було пошкоджено насосну станцію Южно-Донбаського водопроводу, через що було припинено водопостачання до Вугледару, Волновахи та 9 населених пунктів Волноваського району. Це близько 52 тисячі осіб. Також припинено подачу технічної води до Мар'їнки, Курахового, Красногорівки, де приблизно 32 тисячі абонентів, - заявив Демчук.

За його словами, наразі роботи з відновлення газопостачання та водопостачання не проводяться, оскільки обстріл з непідконтрольної Україні території все ще триває. Наразі узгоджується питання щодо можливості проведення ремонтних робіт.

Крім того, внаслідок обстрілу водопроводу без води залишилися мешканці Щастя Луганської області та було припинено роботу Луганської теплової електростанції. Можливості розпочати відновлювальні роботи на цих ділянках також поки немає через продовження обстрілів.

Як зазначили у ДСНС, в результаті обстрілів ворога також отримали пошкодження повітряні лінії електропередач. В результаті 6 населених пунктів Луганщини та 8 населених пунктів Донецької області залишилися без світла.