15 червня
Завантажити ще

Правоохоронці проводять обшуки на складах “Київводоканалу”

Правоохоронці проводять обшуки на складах “Київводоканалу”
Фото: t.me/kyiv_pro_office

У понеділок, 7 лютого, правоохоронці прийшли з обшуками до офісів та складів «Київводоканалу» у рамках кримінального провадження з приводу заволодіння коштами зазначеного підприємства в особливо великих розмірах. Про це Київська міська прокуратура повідомляє у Телеграмі.

"Працівники прокуратури проводять огляди складських приміщень ПрАТ «Київводоканал» у рамках кримінального провадження щодо заволодіння коштами зазначеного підприємства в особливо великих розмірах", – повідомили правоохоронці.

За інформацією правоохоронців, слідство встановило, що протягом 2018-2020-х років між ПАТ “АК “Київводоканал” та суб'єктом господарювання було укладено низку договорів на закупівлю обладнання для монтажу водопровідних мереж, систем опалення та кондиціювання.

При цьому зазначене підрядне підприємство відобразило у бухгалтерській та податковій звітності фінансово-господарські операції з групою підприємств, які мають ознаки фіктивності, в яких нібито було закуплено обладнання для водопостачання та комплектуючі до нього, що дозволило заволодіти коштами ПАТ “АК “Київводоканал” у особливо великих розмірах..

Огляд на складах підприємства проводиться, щоб встановити фактичне місцезнаходження обладнання для водопостачання та комплектуючих до нього, а також виявити та зафіксувати відомості про обставини скоєння кримінальних правопорушень.

У грудні прокуратура провела обшуки в офісах Комунальної корпорації "Київавтодор" за підозрою у розтраті коштів на ремонт Південного мосту. Співробітники прокуратури шукали фінансові документи, які б підтверджували скоєння кримінального правопорушення.