Завантажити ще

У Києві Lexus протаранив поліцейський "фантом"

У Києві Lexus протаранив поліцейський
Фото: facebook.com/Bilosh

На Повітрофлотському шляхопроводі в Києві сталася аварія за патрульним "фантомом". Водій на Lexus не дотримувався безпечного бічного інтервалу, внаслідок чого врізався у службовий автомобіль. Про це повідомив у своєму Фейсбуці заступник начальника патрульної поліції Олексій Білошицький.

- Внаслідок ДТП постраждалі відсутні. Службовий автомобіль "фантом" отримав ушкодження лакофарбового покриття. На ньому можна продовжувати повноцінно нести службу, – повідомив Білошицький.

За його словами, ймовірність у "фантомів" потрапити до ДТП вище, ніж у звичайних авто. У той же час за тиждень патрулювання на столичних дорогах вдалося за допомогою спецмашин винести 12 807 постанов щодо водіїв-порушників.

- І так, фантоми – це не якісь невразливі космічні капсули. Це звичайні автомобілі із спеціальним обладнанням. І так, із ними можуть траплятися ДТП на дорозі. І ймовірність у них на це більша, ніж у звичайного авто, на якому їздять на роботу/з роботи. Вони постійно на дорозі та патрулюванні, - наголосив він.

Як зазначено у повідомленні, на водія Lexus патрульні Києва склали протокол за ст. 124 КУпАП "Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів".

Фото: facebook.com/Bilosh

Фото: facebook.com/Bilosh

Фото: facebook.com/Bilosh

Фото: facebook.com/Bilosh

Новини по темі: ДТП в Києві поліція патруль