Завантажити ще

Сестра Рябчука, який розстріляв нацгвардійців у Дніпрі: Він не з тих, хто мстить

Сестра Рябчука, який розстріляв нацгвардійців у Дніпрі: Він не з тих, хто мстить
Фото: facebook.com/anton.gerashchenko.7

Сім'я солдата-строковика Артема Рябчука вважає, що розстріляти своїх товаришів по службі на "Південмаші" в Дніпрі він міг тільки, якщо його довели до відчаю. Про це вона заявила в інтерв'ю колишньому народному депутату Ігорю Мосійчуку.

- Щось його допекло. Він не з тих, хто жорстоко мститься. Мені страшно уявити, що там могло статися, якщо він вирішив, що вбивство є єдиним виходом, - розповіла сестра нацгвардійця Юлія.

За її словами, Артемію не властива жага помсти та жорстокість, але вона не виключає, що міг вплинути "накопичувальний ефект" і його могли довести до трагедії. Сам солдат своїм рідним розповідав про те, що у військовій частині дуже суворі порядки, але на тиск з боку командування чи товаришів по службі він ніколи не скаржився.

Також Юлія зазначила, що напередодні трагедії Рябчук повідомив рідних, що у нього зламався телефон та просив вислати йому грошей на ремонт. Сім'я не виключає, що мобільний пристрій у нього могли відібрати та переписуватись з рідними від його імені.

Йдеться про солдата-строковика Нацгвардії Артема Рябчука, який вчинив стрілянину з автомата на заводі "Південмаш" у Дніпрі. В результаті загинули п'ятеро його товаришів по службі, ще п'ятеро - в лікарні. Суд відправив Рябчука під стажу, йому загрожує довічне ув'язнення.