Завантажити ще

Нацгвардієць Артемій Рябчук, який розстріляв солдатів у Дніпрі, відмовився від свідчень

Нацгвардієць Артемій Рябчук, який розстріляв солдатів у Дніпрі, відмовився від свідчень
Фото: t.me/mosiychuk72.

Солдат термінової служби Артемій Рябчук, який застрелив п'ятьох людей на заводі "Південмаш" у Дніпрі, відмовився від свідчень, які дав слідчим. Він зробив це після початку співпраці із приватним адвокатом, гроші на якого зібрала громадськість. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі колишній народний депутат Ігор Мосійчук.

- Сьогодні завдяки підтримці громадськості, яка зібрала кошти на захист дніпропетровського стрільця Артема Рябчука, було залучено адвокатів з-за меж системи (тобто не безоплатного). Сьогодні ж Артем Рябчук відмовився від усіх показань, взятих із його слів під примусом та погрозами! Справа набуває гіперскандального обороту! – заявив Мосійчук.

Мосійчук оприлюднив фото заяви Рябчука. 4 лютого адвокат Рябчука заявив, що його підзахисний є потерпілим. Артем Рябчука наголосив, що давав свідчення нібито під психологічним тиском у стані сильного хвилювання.

Адвокат Ігор Степанов зазначив, що йому поки що не відкрили доступу до матеріалів кримінальної справи. Степанов вже подав заяву про внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань даних про те, щоб було відкрито справу за чотирма статтями Кримінального Кодексу. У цій справі адвокат вимагає визнати Степанова потерпілим.

t.me/mosiychuk72.

t.me/mosiychuk72.

Історія питання

27 січня нацгвардієць Артемій Рябчук розстріляв із автомата товаришів по службі. Загинули п'ятеро людей, ще п'ятеро отримали поранення. Окрім нацгвардійців, загинула 36-річна жінка, яка працювала контролером відомчої охорони. Рябчук визнав свою провину в суді та попросив відправити його до СІЗО. Суд відправив його під варту на 60 діб.