29 травня
Завантажити ще

У лікарні Мечникова розповіли про стан поранених під час розстрілу на "Південмаші": Одна з куль просто порізала дівчині кишечник

У лікарні Мечникова розповіли про стан поранених під час розстрілу на
Фото: Павло ДАЦЬКОВСЬКИЙ.

Після розстрілу товаришів по службі, який вночі 27 січня влаштував у Дніпрі на "Південмаші" нацгвардієць Артем Рябчук, четверо з п'яти поранених поступили до лікарні Мечникова. Наймолодшому з пацієнтів нічого не загрожує, а стан пораненої дівчини, навпаки, вкрай тяжкий. Про це у коментарі "КП" в Україні" розповів головний лікар лікарні Мечникова Сергій Риженко.

За словами головного лікаря Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергія Риженка, операції, які тривали від 7-ї ранку, закінчилися півгодини тому.

Прооперовано чотирьох доставлених до лікарні поранених, п'ятого госпіталізовано до 16-ї міської лікарні. Наймолодшому – 19-річному потерпілому – нічого не загрожує, у нього стан середньої тяжкості.

Побоювання лікарів викликає 22-річна Жанна, стан якої вкрай тяжкий.

– Дівчина втратила три літри крові, в неї увійшло кілька куль, була внутрішня кровотеча, одна з куль просто порізала кишечник, – повідомив Риженко.

За словами лікаря, куля, що потрапила до черевної порожнини, пройшла навиліт і пошкодила хребет. Ще одна потрапила в коліно дівчини, третя – у плече. ЩодоЖанни наразі лікарі не дають жодних прогнозів - "аби вижила".

"У Ігоря - поранення живота, у Владислава - перелом стегна"

У 25-річного Ігоря - поранення живота, зачеплена печінка, у 22-річного Владислава - перелом стегна внаслідок поранення та серйозна крововтрата.

За словами головлікаря, була "дуже велика кількість крові", коли поранених привезли. Через те що постріли проводилися практично впритул, кулі пройшли навиліт і наробили великого лиха, наслідки якого поки що не можна передбачити.

Артем Рябчук розстріляв товаришів по службі близько 03:40 ночі в Дніпрі на "Південмаші" 27 січня. У підсобному приміщенні, в якому він відкрив вогонь по людях, було близько 22 осіб. П'ятеро загинули - чотири чоловіки та жінка. Наймолодшому з них було 19 років. П'ятьох поранено, стан двох – тяжкий. Рябчука близько 9-ї ранку затримали неподалік Дніпра, у Краснопіллі, тільки після цього оточення з центральної прохідної "Південмашу" зняли. У ДБР розповіли, що стрілець сам попросив одну з мешканок села повідомити поліцію про його місцезнаходження. Мотиви його вчинку поки що невідомі.

Фото
Фото
27 Сiчня 202210:58