Завантажити ще

Розстріл варти в Дніпрі: троє з поранених перебувають у важкому стані. Серед них – 22-річна дівчина

Розстріл варти в Дніпрі: троє з поранених перебувають у важкому стані. Серед них – 22-річна дівчина
Фото: t.me/xydessa

Серед постраждалих під час масового розстрілу нацгвардійців у Дніпрі 22-річна військовослужбовець. Артем Рябчук випустив у неї три кулі, розповів на своїй сторінці у фейсбуці заступник міністра МВС Антон Геращенко.

- Якою ж треба бути мерзотою, щоб випустити 3 кулі впритул у 22-річну дівчину військовослужбовця Національної Гвардії?! Дівчина отримала поранення в коліно, в плече та найважче у живіт. Наразі хірурги лікарні Мечникова борються за її життя. Вона втратила понад три літри крові, - написав заступник міністра МВС.

Другий потерпілий отримав поранення у черевну нутрину. Він також перебуває у тяжкому стані. Життя ще двох поранених, доставлених до лікарні Мечникова, за оцінками лікарів поза небезпекою.

П'ятий постраждалий, за даними Геращенка, перебуває у тяжкому стані. Його госпіталізували до 16-ї міської лікарні з пораненням у груди, в стегно та в плече.

Монастирський створив спецкомісію для розслідування розстрілу

Члени комісії повинні будуть вирахувати обставини, які могли б призвести до дій 21-річного військовослужбовця.

- Також вивчатимуться обставини проходження Артемом Рябчуком військово-медичної комісії, його психічний стан на момент видачі допуску до зброї. Після вивчення умов та обставин, що призвели до трагедії, будуть зроблені висновки. У тому числі кадрові, – написав Монастирський.

Він наголосив, що відомство має «провести ретельний аналіз того, як у країні побудовано строкову військову службу, які її переваги та недоліки і що потрібно кардинально змінювати»

Історія питання

Артем Рябчук відкрив вогонь по товаришах у службі близько 03:40 ночі. У підсобному приміщенні було близько 22 осіб. П'ятеро загинули - чотири чоловіки та жінка. Наймолодшому з них було 19 років.

Причини, через які Рябчук відкрив вогонь, наразі невідомі. Його затримали в Краснопіллі - селі-передмісті, що знаходиться 4-5 км від прохідної "Південмашу". Про солдата відомо, що йому 20 років. Родом він з Ізмаїлу Одеської області.

Артем Рябчук. Фото: facebook.com/moden.ua

Артем Рябчук. Фото: facebook.com/moden.ua