31 травня
Завантажити ще

Що відомо про солдата Артема Рябчука, який розстріляв варту в Дніпрі: 20 років, родом з Одеської області

Що відомо про солдата Артема Рябчука, який розстріляв варту в Дніпрі: 20 років, родом з Одеської області
Фото: dp.informator.ua

Під час стрілянини, відкритої Артемом Рябчуком, загинули четверо чоловіків та одна жінка. Усі вони були військовослужбовцями Національної гвардії України, повідомив телеканал " Дніпро ТВ".

Наразі Рябчука оголошено у розшук. Відомо, що солдатові 20 років (2001 року народження) і він родом з Одеської області.

У Дніпрі по тривозі на місце злочину виїхало керівництво ГУНП у Дніпропетровській області, слідчо-оперативна група, експерти-криміналісти, усі профільні служби. У Дніпропетровській та сусідніх областях запроваджено поліцейську спецоперацію. До пошуків підозрюваного залучено всі служби поліції. Розслідуванням обставин трагічної події займатимуться представники ДБР та військової прокуратури.

МВС просить усіх, хто має інформацію про можливе знаходження Рябчука, дзвонити на лінію 102. Зазначається, що солдат озброєний і небезпечний. На території Дніпропетровської та сусідніх областей запроваджено спецоперацію.

Артем Рябчук. Фото: t.me/mvs_ukraine

Артем Рябчук. Фото: t.me/mvs_ukraine

Що сталося

У ніч на 27 січня, о 03:40, Рябчук під час видачі зброї на території Південного машинобудівного заводу "Південмаш" з невстановлених причин розстріляв з автомата Калашникова варту, після чого зі зброєю втік. Внаслідок стрілянини п'ятеро людей загинули, п'ятеро було поранено. Загалом у приміщенні знаходилося 22 військовослужбовці НГУ.