Завантажити ще

В Єрусалимі почався снігопад, влада закрила шосе до Тель-Авіва

В Єрусалимі почався снігопад, влада закрила шосе до Тель-Авіва
Фото: REUTERS/Ронен Звулун.

Зимова буря Ельпіс обрушилася на Ізраїль уранці 26 січня. Вона принесла сніг північ Голанських висот і Верхню Галілею, а ввечері снігопад почався Єрусалимі. По всій країні очікуються грози та сильний вітер. Про це повідомляє Haaretz.

Очікують, що у Єрусалимі випаде шар снігу заввишки від 15 до 20 сантиметрів. Муніципалітет рекомендував мешканцям не гуляти далеко від дому та оголосив, що школи буде закрито 27 січня.

Головна магістраль між Тель-Авівом та Єрусалимом тимчасово заблокували через сніг. Також призупинили рух транспорту на дорогах на півночі Ізраїлю та на Західному березі.

REUTERS/Ronen Zvulun.

REUTERS/Ronen Zvulun.

На горі Хермон зібралося понад метр снігу. Вона закрита для відвідування. Припускають, що найближчими днями тут випаде ще більше снігу.

Школярі у північній та центральній частині Голанських висот навчатимуться дистанційно. В Єрусалимі школи працюватимуть до 15:00. Учні Регіональної ради Верхньої Галілеї завершать заняття у школі достроково, а у четвер навчатимуться дистанційно.

Національна транспортна компанія Netivei Israel доставила на місця снігоприбиральні машини, вантажівки та дозатори солі. Поліція заблокувала кілька шляхів у районі Голанських висот.

REUTERS/Ronen Zvulun.

REUTERS/Ronen Zvulun.