Завантажити ще

У Львові оштрафували солдата, котрий відмовився вакцинуватися від COVID-19

У Львові оштрафували солдата, котрий відмовився вакцинуватися від COVID-19
Фото: МайаміAccidentLawyer з pixabay.com.

У Франківському районному суді Львова оштрафували 29-річного солдата Ігоря М. Причина – відмова від вакцинації. Підсудний стверджував, що його не ознайомили з наказами про обов'язкову вакцинацію, але суддя дійшов висновку, що військовий свідомо відмовився від щеплення. Про це з посиланням на ухвалу суду повідомляє Zaxid.net.

"Розвідник-навідник Ігор М. не виконав вимоги командира військової частини А0284, що розташована у Львові, щодо вакцинації від коронавірусу. Таким чином солдат порушив наказ головнокомандувача ЗСУ про обов'язкову вакцинацію військових від ковіда, який діє в Україні з липня 2021 року", - сказано в повідомленні.

Ігор М. у суді заявив, що його не знайомили із наказами, які він порушив. Суддя Юрій Ванівський зробив висновок, що провину підсудного в ухилянні від виконання наказу вдалося довести.

Суд звернув увагу на відсутність обставин, що обтяжують чи пом'якшують відповідальність. З огляду на це військового оштрафували на 2465 гривень за відмову виконати наказ командира. Ігор М. має можливість протягом десяти днів з моменту винесення постанови суду подати на апеляцію.