Завантажити ще

Скандальна блогерка-погромниця з Києва потрапила у новий скандал: її компанія збила людину і навіть не зупинилася

Скандальна блогерка-погромниця з Києва потрапила у новий скандал: її компанія збила людину і навіть не зупинилася
Фото: Instagram.com\ttiisshhiinnaa

У Києві компанія на Porsche їздила містом, вживаючи алкоголь, знімала свої пригоди на відео та попутно збила чоловіка на моноколісі. Цей епізод також потрапив у трансляцію. Інцидент стався увечері 24 січня, а в салоні автомобіля була і 20-річна блогерка Марія Семенова з ніком ttiisshhiinnaa. Про це повідомив паблік dtp.kiev.ua.

На опублікованих кадрах видно, що водій Porsche почав швидко набирати швидкість, випереджаючи інші автомобілі. Під час одного з таких маневрів він не встиг вчасно зреагувати і не помітив людину, що рухалася на моноколесі.

Таким чином, друг блогерки ttiisshhiinnaa збив чоловіка і продовжив рух. На відео чутно звук удару в момент зіткнення.

Увага! Нецензурна лексика!

Пізніше дівчина написала у сторіс, що інцидент вичерпаний: нібито вони заплатили чоловікові за відламану підставку на моноколесі та роз'їхалися "без претензій". Про те, чи постраждала у зіткненні людина, вона не повідомила.

Наприкінці травня минулого року скандальна блогерка разом із приятелем, знімаючи процес на відео, розгромила орендовану квартиру і намагалася роздягнутися перед поліцією.

За даними ЗМІ, справжнє ім'я 20-річної дівчини з ніком ttiisshhiinnaa - Марія Демчишина. За однією з версій, 1 травня вона вижила в аварії з 25-річним онуком колишнього голови МВС Миколи Білоконя Павлом, ще одна 18-річна пасажирка, яка була в авто, загинула. У березні дівчина відзначилася тим, що випадково вистрілила з пістолета у повітря, а також закидала яйцями та борошном квартиру у ЖК "Комфорт Таун" через те, що її виселили.