Завантажити ще

На Закарпатті групу туристів накрила лавина, є постраждалий

На Закарпатті групу туристів накрила лавина, є постраждалий
Фото: t.me/dsns_telegram

Під час туристичного маршруту поблизу села Гуклівий Закарпатської області п'ятеро людей опинилися під сніговою лавиною. Туристам вдалося самостійно звільнитися з "пастки", але один із них отримав травму. Про це повідомляє прес-центр державної служби з надзвичайних ситуацій.

- 23 січня об 11:31 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту групою у складі 9 осіб, п'ятьох із них накрило лавиною. Подія сталася поблизу метеостакції Плай, поблизу с. Гуклий Мукачівський район. Туристи відкопалися самостійно, але одна людина постраждала від попадання в лавину і потребує транспортування, - зазначено у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, на допомогу туристам було направлено 3 одиниці техніки та рятувальники відділень с.Нижні Ворота та Пилипець. Усього було задіяно 10 співробітників ДСНС.

Напередодні ДСНС попередили українців про ускладнення погодних умов в Україні. Зокрема, існує загроза сходження лавин у горах, а в Карпатах очікуються пориви вітру 15-20 м/с, завірюха. Тоді фахівці оголосили один рівень небезпеки, жовтий.

Незважаючи на попередження рятувальників, за останні дні було зафіксовано кілька випадків із туристами, які зверталися за допомогою до ДСНС. Завдяки складеним та оперативним діям працівників відомства людей вдавалося врятувати.