Завантажити ще

На Одещині вночі паленіли пожежі: загинула худоба і горів Національний парк

На Одещині вночі паленіли пожежі: загинула худоба і горів Національний парк
Фото: od.dsns.gov.ua.

У ніч на 22 січня в Одеській області спалахнули дві пожежі. Поблизу села Маяки спалахнули плавні, а в селі Подільці – приватний будинок. Про успішне гасіння пожеж повідомили на сайті ДСНС в Одеській області.

- 21 січня, о 18:48, до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в Одеському районі, Маяківській територіальній громаді, у Нижньодністровському національному природоохоронному парку горить очерет за межами пункту пропуску "Зручно-Маяки". Після прибуття на місце виклику рятувальники встановили спалах очерету на відкритій території природоохоронного парку, - йдеться у повідомленні.

Рятувальники не могли наблизитись до вогнища пожежі, оскільки не було шляху під'їзду відсутні. О 02:10 спалах очерету було усунуто самозгасанням на площі близько 5 Га.

od.dsns.gov.ua

od.dsns.gov.ua

Того ж дня о 17:39 до Служби порятунку повідомили, що у Березовському районі Ширяївської територіальної громади, в селі Подільці по вулиці Набережна, горить приватний будинок. Прибувши на місце пожежі, рятувальники побачили, що горить господарський будинок із сіном.

- О 19.43 пожежу було ліквідовано на площі 50 квадратних метрів. […] Від ДСНС залучалися 2 одиниці техніки та 8 осіб особового складу, - зазначили у відомстві.

Згоріла господарська будівля з сіном та худоба в ній (3 корови та 3 свині). Син господарки 1987 року народження намагався самостійно загасити пожежу, але у результаті отруївся продуктами горіння. Ще до приїзду пожежників його відправили на госпіталізацію до Ширяївської Центральної районної лікарні.

od.dsns.gov.ua.

od.dsns.gov.ua.

od.dsns.gov.ua.

od.dsns.gov.ua.

Новини по темі: Пожежі одеська область