Завантажити ще

Суд призначив підготовче засідання у справі про авіакатастрофу Ан-26 під Харковом

Суд призначив підготовче засідання у справі про авіакатастрофу Ан-26 під Харковом
Фото: facebook.com

До Чугуївського міського суду Харківської області надійшов обвинувальний акт у справі про аварію військового літака на Харківщині, внаслідок якого загинули 26 курсантів та офіцерів. Про це пише " Укрінформ ".

- 17 січня до Чугуївського міського суду Харківської області від Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Об'єднаних сил надійшов обвинувальний акт за кримінальним провадженням за звинуваченням осіб у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ст.416, ч. 3 ст.425 КК України. За допомогою автоматизованої системи документообігу суду КП «Д-3» справу авторозподілено судді Золотоверхої, - зазначили у прес-службі відомства.

Як зазначено у повідомленні, 18 січня суд ухвалив рішення про призначення підготовчого засідання у справі. Засідання відбудеться 28 січня о 10:00.

Йдеться про авіакатастрофу, яка сталася 25 вересня 2020 року у Чугуївському районі Харківської області. Трагедія забрала життя 26 людей. Військовий літак АН-26, на якому проходили навчання курсантів ХНУВС ім. Кожедуба розбився на підльоті до аеродрому. На борту літака було 27 людей – семеро офіцерів та 20 курсантів. Вижив лише один – Віталій Золочевський.

18 грудня 2020 року слідчі повідомили про підозру командувачу Повітряних сил Сергію Дроздову та двом офіцерам авіаційної військової частини Глазунову та Жуку у недбалості, що спричинила катастрофу АН-26. Офіцерів було заарештовано без альтернативи застави, а Дроздов - відпущено під зобов'язання.