26 червня
Завантажити ще

СБУ: Масові "мінування" у Києві є інструментом гібридної агресії Росії

СБУ: Масові
Фото: facebook.com/UA.KyivPolice

У Службі безпеки України заявили, що мінування низки будівель, торгових центрів, станцій метро та аеропортів у Києві є поширеним інструментом в умовах гібридної агресії Росії проти України. Про це повідомляє " Укрінформ ".

- Внаслідок ретельних перевірок з боку СБУ та інших уповноважених на це органів державної влади ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а їхня мета – створити напругу та панічні настрої в суспільстві, – повідомили в СБУ.

У зв'язку зі ситуацією, яка склалася, у відомстві закликали українців зберігати спокій, а ЗМІ - ретельно перевіряти подібну інформацію, щоб не сприяти реалізації ворожих спеціальних інформаційних операцій.

– Служба безпеки України та, зокрема, Антитерористичний центр при СБУ, спільно з Національною поліцією в рамках свого функціоналу щодня відпрацьовують кожне з таких повідомлень, – наголосили у спецслужбі.

Йдеться про масові повідомлення про "мінування", які надходили правоохоронцям цього тижня. 12 січня силовики перевіряли майже десяток ТРЦ, чотири станції метро, два аеропорти та інші об'єкти. На щастя, всі повідомлення виявилися хибними - у жодній будівлі вибухівку не знайшли.