Завантажити ще

Харківський суд залишив під вартою підозрюваних у справі про смертельну пожежу в будинку для людей похилого віку

Харківський суд залишив під вартою підозрюваних у справі про смертельну пожежу в будинку для людей похилого віку
Фото: facebook.com/VenediktovaIryna

Ленінський районний суд Харкова продовжив запобіжний захід чотирьом підозрюваним у справі про пожежу в будинку для людей похилого віку, жертвами якого стали 15 людей. Усіх фігурантів залишили під вартою ще на 2 місяці.

- Усім чотирьом обвинуваченим продовжено запобіжний захід у вигляді утримання під вартою ще на 60 днів, - повідомив "КП в Україні" прес-секретар Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

За його словами, розслідування у справі все ще продовжується, слідчі допитують свідків. Інших подробиць представник прокуратури не уточнив.

Йдеться про пожежу, яка сталася в будинку для літніх людей у Харкові 21 січня 2021 року. Тоді у приміщенні перебували 33 особи, з них – 15 загинули.

Цього ж дня поліція затримала власника домоволодіння, орендаря, директора будинку для людей похилого віку та адміністратора. Усім їм повідомили про підозру за ч.2 ст.270 Кримінального кодексу "Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей".

23 січня 2021 року Київський районний суд Харкова обрав усім чотирьом підозрюваним запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права вийти під заставу.