21 травня
Завантажити ще

Помер мільйонер Роберт Дерст, який випадково зізнався у вбивствах під час зйомок фільму

Помер мільйонер Роберт Дерст, який випадково зізнався у вбивствах під час зйомок фільму
Фото: woman.ru

У тюремній лікарні Каліфорнії помер американський мільйонер Роберт Дерст, який вчасно зйомок фільму про себе випадково зізнався у вбивствах дружини та подруги. Про це повідомляє " Associated Press ".

- Дерст помер природною смертю у понеділок, 10 січня, у лікарні при каліфорнійській в'язниці, де він відбував довічний вирок. Дерста тримали в ув'язненні у лікарні через безліч хвороб, - зазначає видання.

Як пише " The New York Times ", Дерст помер у лікарні Сан-Хоакіна, куди його доставили через погіршення здоров'я.

- Адвокат Чіп Льюїс підтвердив смерть свого підзахисного у лікарні загального профілю Сан-Хоакіна, куди пана Дерста доставили для обстеження. У нього відбулася зупинка серця, реанімаційні заходи результатів не дали, – зазначено у повідомленні.

Мільйонер помер у віці 78 років. Точна причина його смерті поки що невідома. За даними ЗМІ, ув'язнений мав низку різних серйозних захворювань.

ІСТОРІЯ ПИТАННЯ

Американського мільйонера, спадкоємця нью-йоркської імперії Durst Organization Роберта Дерста було заарештовано у 2015 році після того, як він випадково зізнався у вбивствах дружини та подруги. Канал HBO вирішив зняти документальний фільм «Прокляття: життя та смерть Роберта Дерста», де мільйонер мав зіграти головну роль. Під час зйомок Дерст вийшов у ванну кімнату і забувши, що на ньому залишився включений мікрофон, пробурмотів: "Що, чорт забирай, я зробив? Звичайно, вбив їх усіх", що виявилося достатнім для його затримання.

У ході розслідування, яке тривало близько 6 років, було встановлено, що Дерст убив свою дружину, а через 20 років скоїв вбивство подруги. 15 жовтня 2021 року суд Лос-Анджелеса визнав мільйонера винним у вбивстві Сьюзан Берман і засудив його до довічного ув'язнення.