Завантажити ще

В Алмати під час заворушень застрелили 11-річну дитину

В Алмати під час заворушень застрелили 11-річну дитину
Фото: REUTERS

Внаслідок заворушень, що охопили Казахстан, загинула дитина. Як розповіла уповноважений з прав дитини Аружан Саїн, дитина померла від вогнепального поранення 5 січня під час прогулянки. Про це передає ТАРС.

- Батьки прогулювалися зі своїми дітьми, коли пролунав постріл, який став для 11-річного казахстанця фатальним, - зазначила вона.

Також відомо, що ще один неповнолітній постраждав під час перестрілки 7 січня. За словами омбудсмена, 15-річний підліток їхав із батьком на машині, коли їхній автомобіль розстріляли бойовики. Дитина отримала важкі вогнепальні поранення, лікарі борються за її життя. Його батько також у лікарні.

Мітинги проти різкого підвищення цін на скраплений газ розпочалися в Казахстані 2 січня у Жанаозені (місто в Мангістауській області, на заході країни). Вони переросли в масові протести, незважаючи на те, що уряд пішов у відставку, а влада офіційно заявила про зниження цін на газ. 7 січня президент Касим-Жомарт Токаєв наказав правоохоронним органам відкривати вогонь по демонстрантах без попередження.