18 червня
Завантажити ще

У Марганці феєрверк залетів у квартиру, пробивши склопакет

У Марганці феєрверк залетів у квартиру, пробивши склопакет
Фото: facebook.com/TypicalMarganets

Мешканці однієї з квартир у Марганці могли залишитися без житла у новорічну ніч через феєрверк. Небезпечний салют залетів у квартиру і ледь не підпалив усе довкола, повідомили постраждалі в паблику «Типовий Марганець».

– Новий рік ми святкували за містом у родичів. Після приїзду виявили, що могли залишитися у Новий рік без житла - ракета від феєрверку пробила закрите вікно - склопакет у залі, потрапила в стіну над телевізором і впала на паркет догоряти, але, на щастя, він не зайнявся, - розповіли господарі квартири.

За їхніми словами, від пожежі врятувала випадковість – трохи лівіше від феєрверку, що впав, стояв диван. Якби заряд потрапив на меблі, пожежа була б неминучою.

У Запоріжжі також стався нещасний випадок, пов'язаний із новорічними феєрверками. Одні з відвідувачів парку «Хортиця» у новорічну ніч вирішили постріляти салютами та не змогли міцно закріпити коробку із зарядами. В результаті після двох пострілів вона впала набік і почала стріляти хаотично. Один із феєрверків потрапив у обличчя дівчині. Її госпіталізували.

А в Коростені після запуску феєрверку вибухнула каністра з бензином, який використовували для розпалювання багаття. Внаслідок вибуху постраждали троє людей.

Фото
Фото
04 Сiчня 202209:25
Новини по темі: Марганець феєрверк