26 березня
Завантажити ще

На Кіровоградщині студент під час перевірки посилки підмінив телефон на дешевкий варіант та вдав, що його не влаштовує товар

На Кіровоградщині студент під час перевірки посилки підмінив телефон на дешевкий варіант та вдав, що його не влаштовує товар
Фото: krutmobile.com.ua

Численні схеми шахрайства за допомогою ОЛХ не перестають дивувати. Так, один мешканець міста Світловодськ, що в Кіровоградській області, знайшов оголошення про продаж смартфону марки Huawei Mate 20 Pro і вирішив будь-що заволодіти ним.

Вартість телефону такої моделі становить приблизно 19 тисяч гривень. На ОЛХ уживані смартфони цієї моделі продаються за суми від 8 тисяч гривень. Ця флагманська модель від компанії Huawei – гарний вибір. Проте наш герой захотів заволодіти телефоном, не сплачуючи при цьому за нього жодних грошей. І ось що він зробив далі.

"Зателефонував потерпілій та сказав, що готовий купити мобільний за 11 300 гривень", - повідомляє telegraf.in.ua.

Отримавши на Новій Пошті посилку з телефоном, спритник непомітно зробив заміну смартфона на його дешеву китайську копію і відправив посилку назад. А продавцеві сказав, що передумав брати її телефон, бо виявив ушкодження.

Далі отриманий шляхом шахрайства телефон молодик обміняв на мопед. Щоправда, продовжити дурити людей йому не вдалося. Незабаром його затримала поліція. Шахраєм виявився вже раніше судимий студент-другокурсник одного із світловодських ПТУ, який ніде не працює і перебуває на утриманні у батьків.

Молодий чоловік отримав 5 років і 6 місяців позбавлення волі за скоєні ним діяння в сукупності із раніше скоєними злочинами.