Завантажити ще

ЗМІ: Російські літаки бомбили сирійську провінцію з мільйонним населенням

ЗМІ: Російські літаки бомбили сирійську провінцію з мільйонним населенням
Фото: СУМАЯ ХІШАМ/REUTERS

Бомби було скинуто на житлові райони неподалік підконтрольної повстанцям сирійської провінції Ідліб, в якій проживає понад мільйон людей. Як пише Reuters, в результаті атаки пошкоджено систему водопостачання.

Інформацію про подію агентству підтвердив високопосадовець ООН, додавши, що такі атаки погіршили гуманітарне становище мільйонів переміщених сирійців.

- Руйнування цивільної інфраструктури, що триває, призведе тільки до ще більших страждань мирних жителів. Необхідно припинити напади на цивільних осіб та громадянську інфраструктуру, – написав у Twitter заступник регіонального координатора ООН з гуманітарних питань Марк Каттс.

За словами свідків, в результаті ударів, завданих за останні 24 години в анклаві, який утримували повстанці, також постраждали приватні ферми неподалік від прикордонного переходу з Туреччиною. Серед цілей були села у південній частині провінції.

Тим часом, в Україну повернули останню сім'ю з табору «Родж». Тепер кримчанка Іман та четверо її дітей ступили на рідну землю.

Новини по темі: Сирія літак