Завантажити ще

В Італії пенсіонер застрелив українку, яка працювала доглядальницею у його сестри.

В Італії пенсіонер застрелив українку, яка працювала доглядальницею у його сестри.
Фото: il Fatto Vesuviano

В італійському місті Торре-Аннунціата 81-річний пенсіонер, колишній учитель математики, застрелив 67-річну українку, яка працювала доглядальницею його сестри. Про це повідомляє napoli.repubblica.it.

За даними видання, підозрюваний та жертва часто конфліктували. 15 грудня близько 14 години дня чоловік взяв пістолет і застрелив українку. Свідком розправи стала сестра вбивці, яка прикута до ліжка та нічого не змогла вдіяти. Від пошкоджень українка померла на місці трагедії.

За даними видання, підозрюваний - італієць Пеллегріно Рейбальді, колишній учитель. Його затримали на місці події. За словами вбивці, у день трагедії йому здалося, що "доглядальниця погано працює". Через це між ними виник конфлікт, який закінчився трагедією.

Видання il Fatto Vesuviano з посиланням на сусідів сім'ї пише, що підозрюваний часто конфліктував із доглядальницями сестри, через це жінки часто звільнялися. Місцеві кажуть, що чоловік має важкий характер.

Свідки також розповіли, що під час арешту чоловіка його хвора сестра кричала: "Я тебе ніколи не пробачу".

За даними фейсбук-групи "Книга пам'яті померлих за кордоном українців", убиту українку звали Марія Баран. Вона родом із Львівської області.

Раніше повідомлялося, що в італійському Трієсті знайшли мертвою 43-річну уродженку Кривого Рогу, модель та танцівницю Аліну Труш. Поліція розглядає версію вбивства чи смерті від передозування наркотичними речовинами.