Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

У Києві накрили найбільшу в Україні мережу підроблених ковід-сертифікатів

У Києві накрили найбільшу в Україні мережу підроблених ковід-сертифікатів
Фото: ssu.gov.ua

У Києві правоохоронці викрили найбільшу в Україні мережу з виготовлення та продажу підроблених сертифікатів щодо вакцинації. За попередніми оцінками, зловмисники щомісяця заробляли понад 5 млн гривень та надавали послуги у різних регіонах країни. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

- Протиправну діяльність організували двоє жителів Києва. Для реалізації схеми вони залучили кількох керівників медустанов та шістьох сімейних лікарів з різних регіонів країни. Зловмисники вносили дані клієнтів до електронної систему eHealth для подальшого завантаження до Єдиного порталу державних послуг "Дія", - розповіли правоохоронці.

Для передачі "списків" для оформлення фіктивних документів організатори угоди залучали посередників. Наразі вирішується питання щодо повідомлення організаторам схеми про підозру у скоєнні злочину та обранні судом запобіжного заходу.

У Тернополі викрили групу зловмисників, яка налагодила бізнес із випуску фальшивих довідок за результатами ПЛР-тестів на COVID-19 на замовлення туристичних агенцій та інших зацікавлених.

Новини по темі: СБУ подделка вакцинація