20 сiчня
Завантажити ще

Хлопчика з Одеси, якого 10 років "лікували" постом, повернуть батькові

Хлопчика з Одеси, якого 10 років
Фото: Скріншот Телекомпанія "Магнолія-ТВ".

В Одесі 16-річного Андрія, котрого влітку госпіталізували після голодування, вирішили повернути батькові. Суд ухвалив рішення, що підліток може безпечно перебувати у сім'ї. Про це повідомила керівник служби у справах дітей Одеської міської ради Юлія Нікандрова, повідомляє od.vgorode.ua.

У липні "КП" в Україні" писала про цю сім'ю. Відомий в Одесі чернець старець Іона, який помер наприкінці 2012 року, у 2010 році дав пораду батькам, як вилікувати сина від порушень мовного розвитку. Традиційна медицина не допомогла, тому з'явилася версія, що дитину або зурочили, або вона перебуває під впливом бісів. Монах рекомендував дотримуватися посту.

- Жодного м'яса, нічого молочного. І жодних лікарів – духовна боротьба має бути духовною боротьбою, – згадав поради ченця батько підлітка.

За порадою старця дитину також мазали святою олією. Андрій давав зрозуміти батькам, що від олії йому краще, показував, де мазати. Бабуся іноді його підгодовувала продуктами тваринного походження, доки батьки були на роботі.

Хлопчика госпіталізували із вагою 30 кілограмів при зрості 180 сантиметрів. Дитину доправили до лікарні, оскільки вона вже була не в змозі пити воду. Після госпіталізації міські соціальні служби наполягали на тому, щоб хлопчика вилучили з сім'ї.

Новини по темі: Діти Новини Одеси