23 вересня
Завантажити ще

У Харкові "замінували" шість шкіл, зловмисники вимагають 7 мільйонів

У Харкові

Харківські правоохоронці отримали повідомлення про замінування шести шкіл міста. Зловмисник оголосив, що у навчальних закладах закладено вибухівки. Про це сповіщає прес-служба обласної поліції.

"За адресами виїхали слідчо-оперативні групи та спеціалісти вибухотехнічного управління поліції. За розпорядженням керівництва поліції перевірка на наявність вибухівки проводиться у всіх школах міста. Інформація зареєстрована в Єдиному обліку територіальних підрозділів поліції, триває перевірка", - зазначили у відомстві.

Як пише місцеве видання "Редпост", на електронну пошту харківської школи №59 надійшло повідомлення від якогось Руслана. який вимагає переказати йому загалом 7 мільйонів гривень. Інакше зловмисник загрожує підірвати школи.

"Доброго дня! Мене звуть Руслан. Хочу повідомити, що я завербований. Сьогодні вранці я проніс у вашу школу міни та розклав їх на території. Вимагаю перевести мені 5 мільйонів гривень, або ваші дітлахи злетять у повітря!" - зазначено у листі.

У своєму посланні зловмисник вимагає перевести 5 мільйонів гривень на один мобільний номер і ще два мільйони - на інший номер телефону. Також він пригрозив, щоб не зверталися до поліції - мовляв, він спостерігає за школами, а якщо побачить співробітників поліції - активізує міни.