19 сiчня
Завантажити ще

Закарпатські рятувальники другий день шукають туристів, що заблукали в горах

Закарпатські рятувальники другий день шукають туристів, що заблукали в горах
Фото: dsns.gov.ua

Під час катання на снігоходах у районі Руна Тур'є-Реметівської територіальної громади на Закарпатті заблукали троє чоловіків. Майже добу ведуться пошукові роботи, але туристів поки що не знайшли. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

- Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено 4 гірські пошуково-рятувальні відділення із с. Вишка, м. Ужгород, с. Нижні Ворота та с. Пилипець. Одні обстежують територію у районі гірської долини Руна Ужгородського району, інші шукають у гірській місцевості поблизу с. Пашківці Мукачівського району. Телефонний зв'язок з громадянами періодично з'являється, тому рятувальники направляють їх до вірного шляху, рухаючись їм назустріч, - повідомили у ДСНС.

До пошуків туристів залучено 20 рятувальників та 4 одиниці техніки, а також 6 волонтерів на 2 автомобілях. Пізніше у ДСНС уточнили, що двом туристам вдалося дістатися турбази "Девур" у с. Лумшори Ужгородського району, а місцезнаходження третього заблуканого поки що невідоме.

– Станом на 13:20 пошуки ще 1 людини продовжуються (ускладнюються сильним густим туманом) у районі полонини Руна Ужгородського району, – наголосили у відомстві.

Напередодні у ДСНС попереджали про сніголавинну небезпеку та закликали українців утриматися від туристичних походів у горах.