3 червня
Завантажити ще

В Італії знайшли мертвою українську модель – мати двох дітей. Версії поліції - вбивство чи передозування

В Італії знайшли мертвою українську модель – мати двох дітей. Версії поліції - вбивство чи передозування
Фото: instagram.com/talina333

В Італії знайшли мертвою 43-річну українку Аліну Труш. Тіло було знайдено 1 грудня на підлозі у квартирі по вулиці Віале д'Аннунціо, 28.  За попередніми даними, смерть настала 30 листопада. Про це повідомляє видання Il Gazzettino. У поліції розглядають дві версії смерті жінки – вбивство, або смерть від передозування наркотичними речовинами.

Аліна Труш була родом із Кривого Рогу. З 2018 року вона працювала в італійському нічному дискоклубі Poseidone. За даними видання Trieste Prima, це далеко не перше місце її роботи в країні: Труш приблизно 20 років тому переїхала до Італії, де постійно працювала танцівницею і моделлю. У 2002 році у неї народилася донька, у 2009 році - ще одна дитина. Інші подробиці особистого життя загиблої невідомі. Рідні та близькі заявили, що уявлення не мають про реальну причину загибелі Труш.

Зазначається, що в день, коли було виявлено тіло українки, правоохоронці приходили до неї додому з метою повідомити про судовий документ, який стосувався погроз та насильства, ймовірно, з боку колишнього коханого. Оскільки двері ніхто не відчинив, поліцейські викликали пожежників – ті зламали двері. У квартирі було виявлено тіло Аліни, при цьому слідів крові та насильства не було.

У прокуратурі заявили, що розслідування триває за всіма напрямками, але до розтину, призначеного наступного тижня, офіційні заяви не робитимуть. Однак у прокуратурі підтвердили чутки про те, що поряд із тілом жінки було знайдено пляшку з метадоном. Тому не виключається кримінальна відповідальність третіх осіб, наприклад тих, хто постачав їй речовини.

Також стверджується, що Труш була відома як органам охорони здоров'я, так і поліції – "за деякими розслідуваннями, пов'язаними з наркотиками". Чи лікувалася вона в наркологічній клініці, та хто придбав речовину, виявлену в її квартирі, буде з'ясовано у рамках слідства.

Знайомі жінки розповідають, що вона мала «важке життя» та «часто сварилася телефоном з чоловіками» і плакала, а також про те, що загибла має двох дітей, які не жили з нею. Також із квартири Труш часто надлітали крики, сусіди були свідками недавніх сварок.