Завантажити ще

У Харкові продавщиця, яка не допомогла підвестися пенсіонерці, що розбила голову об прилавок, "звільнилася", забравши з каси гроші

У Харкові продавщиця, яка не допомогла підвестися пенсіонерці, що розбила голову об прилавок,
Фото: скрин відео\t.me\Харків live

У Харкові "звільнилася" продавщиця, що встигла стати зіркою соцмереж, яка була героєм відео, де біля прилавка впала літня жінка і розбила голову, а працівниця магазину вдала, що нічого не сталося. Про це повідомляє портал VGorode.

За словами іншої співробітниці магазину, відчувши, що справа може закінчитися звільненням, жінка взяла гроші з каси та пішла з роботи сама.

Відео інциденту в мережі опублікувала одна із робітниць – Ліза. Вона шокована поведінкою колеги. Та навіть не підійшла до пенсіонерки, яка спіткнулася на вході у приміщення і, падаючи, вдарилася об вітрину з товаром, і в результаті отримала рану на голові та стікала кров'ю. Відвідувачка зателефонувала синові, який прийшов у магазин і допоміг жінці, а поки пенсіонерка лежала в крові, працівниця спокійно розкладала ковбасу.

- Продавщиця не реагувала на людину, яка лежала в крові, але рівно до того моменту, поки не почали заходити інші покупці. Побачивши людину на підлозі в крові, вони одразу ж виходили. Це почало дратувати продавчиню і вона покликала чоловіка з вулиці, щоб допомогла бабусі підвестися. Пенсіонерка попросилася побути у магазині до приходу сина. Продавщиця їй дозволила, але сказала, щоб та відвернулася обличчям у куток, щоб відвідувачі не бачили крові, – розповідає Ліза.

Коли приїхав син і побачив обличчя своєї мами, він одразу викликав швидку - жінка сильно вдарилася коліном і обличчям об вітрину і розсікла брову і, можливо, зазнала струсу мозку.

- На моє запитання, чому вона не допомогла жінці, продавщиця відповіла: "А чого їй допомагати? Може вона п'яна". Я зняла шматочок відео для свого колеги-менеджера. Він, побачивши це, одразу сказав: я її звільню. Але продавець здогадалася, що її хочуть звільнити, взяла гроші з каси – приблизно у розмірі своєї зарплати за тиждень – і просто звалила. Такі, як вона, не повинні працювати з людьми, – розповіла Ліза.