Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
16 квiтня
Завантажити ще

Відеоблогерам з Києва повідомили про підозру після ролика з лежачою бабусею

Відеоблогерам з Києва повідомили про підозру після ролика з лежачою бабусею
Фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua.

У Києві прокуратура повідомила про підозру у хуліганстві трьом хлопцям, які зняли гучне відео в мережі за участю 76-річної бабусі. Подробиці з'явилися у фейсбуці та на сайті Київської міської прокуратури.

- За процесуального керівництва Оболонської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру трьом молодим людям за фактом грубого порушення громадського порядку, вчиненого групою осіб, за мотивами явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося винятковим цинізмом щодо потерпілої, - сказано у повідомленні.

У ролику молоді люди спрямовували предмет, схожий на пістолет, у бік жінки похилого віку, яка через хворобу не може говорити і не встає з ліжка. Це сталося у квартирі на вулиці Героїв Дніпра на Оболоні.

- Двоє хлопців гостювали у свого друга і в цей час вирішили зняти на відео знущання з 76-річної бабусі, яка лежить хворою протягом 5 років і останні 3 роки не розмовляє. Один із молодих людей узяв предмет, схожий на пістолет, і направив на потерпілу, натиснувши на гачок. Тим часом інший зловмисник знімав ці дії на телефон. Надалі відео знущання з безпорадної бабусі молоді люди розмістили в соцмережі на сторінці одного з фігурантів, - сказано в повідомленні.

На скандальне відео у соцмережах натрапили правоохоронці та порушили кримінальне провадження. Встановили учасників протиправних дій.

- Підозрювані – місцеві жителі 2001, 2002, 2003 років народження. За вчинене ним загрожує до 4 років позбавлення волі, - йдеться у повідомленні.

Номер статті не уточнили. У Кримінальному Кодексі України чотири роки подають за хуліганство, вчинене групою осіб (стаття 296, частина 2).