30 березня
Завантажити ще

У Японському морі сів на мілину і переломився навпіл контейнеровоз. Капітан заявив про загрозу екіпажу

У Японському морі сів на мілину і переломився навпіл контейнеровоз. Капітан заявив про загрозу екіпажу
Фото: кадр з відео youtube.com/watch?v=a9qc-Qqd6bs

Корабельна аварія сталася в Приморському краї біля мису Козино Японського моря. На мілину сів панамський контейнеровоз "Rise Shine", на борту якого знаходяться 14 іноземних моряків. Після події корабель розламався навпіл, пише Інтерфакс.

На борту корабля перебуває близько 300 тонн палива. Наразі розливу нафтопродуктів через аварію не зафіксовано. Однак о 10.30 за місцевим часом (близько 02.30 за Києвом) капітан судна відправив повідомлення про загрозу членам екіпажу. У зв'язку з цим із міста Находка до місця інциденту вирушило рятувальне судно "Лазурит", а також готується до вильоту вертоліт із рятувальниками.

Аварійно-рятувальна операція ускладнюється високими хвилями, які, за прогнозом, збережуться до кінця дня. За словами представника міністерства транспорту Приморського краю, небезпечних вантажів у контейнерах немає.

Напередодні контейнеровоз прибув до порту Східний і став на рейді. Через наближення циклону судно було направлено в затоку Схід, де судно стало на якір і почало дрейфувати. Пізніше стало відомо, що судно село на мілину в районі мису Козина в затоці Схід. Забортна вода почала надходити до машинного відділення

За словами губернатора краю Олега Кожем'яко, контейнеровоз "Rise Shine" переломився. Через це вирішено встановити бонові огорожі. Порятунок екіпажу стане можливим, як тільки стихне хвилювання моря.

Раніше в Чорному морі військовий корабель Військово-морських сил ЗСУ отримав пробоїну. Екіпаж судна евакуювали.

Новини по темі: корабельна аварія