Завантажити ще

Колишнього заступника міністра оборони Павловського випустили із СІЗО

Колишнього заступника міністра оборони Павловського випустили із СІЗО
Фото: facebook.com/rkravets

Ексзаступник міністра оборони Ігор Павловський, підозрюваний у постачанні військової техніки низької якості, вийшов з-під варти. Генерал вніс заставу у 18 мільйонів гривень, призначену судом. Про це повідомив його адвокат Ростислав Кравець у фейсбуці.

– Сьогодні викупили генерал-лейтенанта Павловського з полону, – написав Кравець, опублікувавши знімок підзахисного біля будівлі Лук'янівського СІЗО.

Запобіжний захід Павловському обрав у липні Печерський районний суд Києва. Суд відправив його під варту, але з альтернативою застави у розмірі 475 мільйонів гривень. Згодом суд знизив підозрюваному суму застави до 18 мільйонів гривень.

Генерал-лейтенант Ігор Павловський був заступником міністра оборони з 2015 до 2019 року. Наразі він є одним із підозрюваних у кримінальній справі про постачання ЗСУ військової техніки низької якості.

За версією слідства, голова правління заводу домовився із заступником міністра оборони Павловським про укладання державного контракту на постачання бойових катерів. Також для ЗСУ закупили санітарні автомобілі виробництва "Богдан Моторс", які не відповідають вимогам Збройних Сил. Суму збитків за двома епізодами оцінили у 475 мільйонів гривень.