Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
23 квiтня
Завантажити ще

В Україну намагалися потрапити єгипетські моряки під виглядом жінок

В Україну намагалися потрапити єгипетські моряки під виглядом жінок
Фото: usionline.com

У Миколаївському морському порту прикордонники викрили кілька десятків іноземних моряків із підробленими документами. П'ятеро з них взагалі вказали в офіційних паперах, що належать до жіночої статі. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

"У ході перевірки документів співробітники Держприкордонслужби виявили ознаки підробок у паспортах 30 членів екіпажів іноземних суден. При цьому в офіційних паперах п'ятьох громадян Єгипту – чоловіків - значилося, що вони – жіночої статі", - зазначили у відомстві.

Всім іноземцям, йдеться у повідомленні, прикордонна служба відмовила у перетині українського кордону. Наразі моряки перебувають під охороною на своїх судах, доки не покинуть територію нашої держави.

Останнім часом це не перший випадок спроби іноземцями незаконно потрапити до України. 2 листопада протягом години прикордонники затримали дві групи нелегалів-індусів, які вночі пробиралися через кордон із метою потрапити до ЄС. Один випадок стався у зоні відповідальності Львівського прикордонного загону, другий – Чопського. Усіх затриманих доставили до прикордонних підрозділів для з'ясування всіх подій пригоди, встановлення осіб та притягнення до відповідальності.

Новини по темі: прикордонники моряки