17 травня
Завантажити ще

У Німеччині засудили «Матір смерті», яка вбила своїх п'ятьох дітей через зради чоловіка

У Німеччині засудили «Матір смерті», яка вбила своїх п'ятьох дітей через зради чоловіка
Фото: MaxPixel's contributors|maxpixel.net

Суддя засудив 28-річну Крістіану К. до 15 років в'язниці та практично виключив можливість звільнення після цього терміну. Жінка накачала наркотиками та втопила своїх п'ятьох дітей після того, як побачила фотографію екс-чоловіка з новою обраницею, пише Daily Mail.

Жертвами матері стали її дочки Меліна, Леоні та Софі (одного, двох та трьох років відповідно) та синів Тімо та Луку (шості та восьми років відповідно). Вбивши дітей, вона обернула їхні тіла рушниками і поклала до ліжка.

Старший син Крістіани К. – 11-річний Марсель – вижив завдяки тому, що в момент убивств був у школі. Вже в суді хлопець розповів, що мама просила його разом стрибнути під потяг, а коли він відмовився, посадила на поїзд до бабусі, а сама стрибнула на колію в Дюссельдорфі. Крістіана К. зазнала серйозних травм, але вижила.

Перед вбивством дітей жінка зателефонувала матері та сказала про заплановане. Та одразу повідомила поліцію, проте правоохоронці прибули до квартири надто пізно, щоб реанімувати дітей. Після арешту Крістіана К. деякий час запевняла, що до її будинку увірвався зловмисник у масці, який убив дітей. Однак вона не змогла надати жодних доказів.

За словами прокурорів, каталізатором убивств стала фотографія з Facebook від 3 вересня, на якій вже колишній чоловік Крістіани та батько її останніх чотирьох дітей цілував свою нову партнерку. Побачивши фото, жінка відправила екс-обранку повідомлення, в якому попередила, що той більше ніколи не побачить своїх дітей.

Психіатри оглянули Крістіану перед судом та встановили, що вона може бути притягнута до кримінальної відповідальності. У Німеччині жінку вже охрестили "Todesmutter" або "Мати смерті".

У Дніпрі засудили жінку, яка вбила свого сина, намагаючись закинути у вікно свекрухи.

Новини по темі: Вбивство Суд Німеччина