9 червня
Завантажити ще

Суд узяв під домашній арешт "лобіста" шоу-бізнесу, який намагався підкупити нардепа

Суд узяв під домашній арешт

Печерський районний суд обрав запобіжний захід голові організації колективного управління авторськими правами (ОКУАСП) Олександру Нікіну, затриманого на спробі підкупити народного депутата. Його відправили під цілодобовий домашній арешт на 2 місяці. Про це повідомляє " Українська правда ".

- Печерська окружна прокуратура просила взяття під варту. Печерський районний суд відправив підозрюваного під цілодобовий домашній арешт. Цілодобовий домашній арешт - це найсуворіший запобіжний захід після утримання під вартою. Але питання можливого оскарження розглядається, – повідомила речник Київської міської прокуратури Надія Максимець.

Про те, що затримали голову ОКУАСП Олександра Нікіна, повідомив 29 жовтня фронтмен групи "Антитела" Тарас Тополя. Цього ж дня інформацію підтвердили СБУ та Офіс генпрокурора.

За версією слідства, лобіст шоу-бізнесу пропонував одному з нардепів та членів підкомітету ВР хабар у розмірі 100 тисяч доларів щороку натомість за відстрочку розгляду законопроекту №5572 "Про внесення змін до Закону України "Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері автора або) суміжних прав" або зняття його з порядку денного Ради. Правоохоронці затримали його під час передачі грошей помічникові нардепа.

 

Новини по темі: Суд домашній арешт Шоу