26 листопада
Завантажити ще

У Харкові засудили до 15 років підлітка, який жорстоко вбив дівчину

У Харкові засудили до 15 років підлітка, який жорстоко вбив дівчину
Фото: МГ Об'єктив.

У Червонозаводському районному суді Харкова засудили до 15 років позбавлення волі Данила Редіна, який у 16 років жорстоко вбив 26-річну Яну Криворучко. Суд також призначив сім'ї убитої мільйон гривень компенсації. Про це із зали суду повідомив кореспондент МГ Об'єктив.

Мати загиблої залишилася задоволеною вироком. Редіна, який на момент вбивства був неповнолітнім, не можна засудити до довічного ув'язнення.

- Майже два роки тривали суди, ми йшли до цього. Рішенням я задоволена, це максимальний термін, який передбачається у нашому випадку. Вчинення вбивства сталося у малолітньому віці, довічне не належить за Кримінальним Кодексом. Дякую нашій Феміді за справедливість, – сказала Жанна.

Мати Яни Жанна Шевченко у коментарі KHARKIV Today повідомила, що на засіданні Редін не визнав провини і не покаявся. На думку Жанни, адвокат Редіна спробує оскаржити рішення суду.

- Поводився, як і всі ці два роки. Він зробив це, щоб задовольнити свої тваринні потреби у вигляді маніакального бажання вбивати людей. Перед убивством він розповів усім своїм друзям, що хоче відчути смак людської крові, когось вбити. Так склалися обставини, що Яна опинилася там і на той час, і він втілив свої плани в життя. Я думаю, що вони подаватимуть апеляцію. Вони мають таке право. Але я сумніваюся, що таке вбивство — з особливою жорстокістю та навмисне, якось буде переглянуто по-іншому, - сказала Шевченко.

Історія питання

Яну Криворучко вбили 29 червня 2019 року. Труп виявили 9 липня у яру за приватним сектором поблизу вулиці Рельєфної (Холодна Гора). Сліди на тілі показали, що смерть була насильницькою. Труп був настільки понівечений, що рідні впізнали дівчину лише за татуюванням на нозі у вигляді кішки.

- Коли ми приїхали на впізнання – вона лежала серед бомжів, у якомусь підпідвальному приміщенні без холодильників. Лежали бомжі на стелажах, руки на проході, і серед них лежала моя дитина без обличчя – обличчя було чорне, розбите. Чорна подушка: проломлена голова та ножові поранення. Вони її кинули серед бомжів, яких притягують до моргу, на підлогу. Її понівечили й убили, закопали та поглумилися ще в морзі – кинули як собаку. І коли ми її побачили – навіть не впізнали. Тільки з татуювання дізналися. Її ручки, ніжки її... А обличчя немає, просто чорна подушка, - розповідала після того, що сталося журналістам, мати загиблої.

Слідство вручило підозру Данилу Редіну, який на той час навчався у технікумі.