Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Суд виніс вирок 16-річному харків'янину, який по-звірячому побив дівчину

Суд виніс вирок 16-річному харків'янину, який по-звірячому побив дівчину
Фото: Відео на екрані.

У Харкові Комінтернівський районний суд визнав винним 16-річного підлітка, який на очах у інших дітей та дорослих влітку 2021-го побив 14-річну дівчину. Олександру Тараніку призначили покарання у вигляді 120 годин громадських робіт. Про це повідомляє "Суспільне".

13 жовтня суд визнав підлітка винним за статтею "Умисне легке тілесне ушкодження". Суд також частково задовольнив цивільний позов - засуджений має сплатити 35 тисяч гривень моральної компенсації.

- Ми й прокуратура просили саме 120 годин - це максимальна межа, яка могла бути призначена для неповнолітнього. Суд задовольнив цивільний позов частково. Ми просили 144 тисяч гривень компенсації, - сказав адвокат потерпілої Ілля Воробйов.

Історія питання

Побиття сталося в Харкові на Нових Будинках. На відео, яке з'явилося у соцмережах, 16-річний хлопець жорстоко б'є свою ровесницю. Він б'є її по обличчю спочатку кулаками, а потім - ногою. Поруч сидить компанія дівчат. Всі вони мовчки спостерігають за тим, що відбувається, захистити дитину ніхто не намагався. За словами свідків, в результаті у дівчини зламаний ніс.

Незабаром опісля в мережі з'явилося друге відео, в якому хлопця спіймали однолітки і змусили його, стоячи на колінах, вибачатися перед побитою дівчиною. Судячи з ролика, постраждала не єдина.

- Прошу вибачення перед Єлізаветою Терещенко за те, що я вчинив. Також хочу попросити вибачення перед її батьками за те, що не мав права взагалі чіпати їх дитини, - вимовляє хуліган.

Також Таранік вибачився "перед усім народом України", заявивши, що "більше такого не повториться в його житті".