2 грудня
Завантажити ще

Пожежа в центрі Києва: з житлового будинку евакуювали людей

Пожежа в центрі Києва: з житлового будинку евакуювали людей
Фото: dsns.gov.ua

Вранці 12 жовтня в самому центрі Києва почалася пожежа. Спалахнув п'ятиповерховий житловий будинок на вул. Костьольній, 2-В. З будівлі вивели людей, проводиться ліквідація пожежі. Про це повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

- На місце події відразу було направлено рятувальників з найближчих Державних пожежно-рятувальних підрозділів. Прибувши до місця виклику, пожежники встановили, що горить дах, площа пожежі становила 150 кв.м. Пожежні відразу ж приступили до гасіння пожежі. О 08:14 пожежа на площі 200 кв.м локалізована. Зараз здійснюється ліквідація пожежі та евакуація жителів, - сказано в публікації.

На місці події працює 10 одиниць техніки, а також близько 39 надзвичайників.

Костьольна вулиця виникла в 1830-х роках під сучасною назвою (від Олександрівського костелу, розташованого у верхній частині вулиці). У 1934-1991 роках мала назву «вулиця Челюскінців» (на честь подвигу учасників полярного дрейфу на пароплаві «Челюскін» в 1934 році). Собор Святого Олександра залишався єдиним великим католицькою культовою спорудою Києва, поки в 1909 році не був побудований костел Святого Миколая. В останньому увечері 3 вересня сталася пожежа. Він знищив унікальний духовий орган - єдиний діючий в Європі.