26 червня
Завантажити ще

Наклав на себе руки відомий український бізнесмен, який входив до числа найбагатших людей країни

Наклав на себе руки відомий український бізнесмен, який входив до числа найбагатших людей країни
Фото: РІА Мелітополь

У Мелітополі наклав на себе руки відомий бізнесмен Євген Куценко, який входив свого часу в ТОП-200 українських мільйонерів. Про це 9 жовтня інформує РІА Мелітополь.

Правоохоронці кажуть про самогубство 53-річного Куценко, не розкриваючи подробиць. Зокрема, в поліції підтвердили виданню " Depo.Запорожье " інформацію про те, що смерть бізнесмена настала в результаті суїциду.

У той же час в добової зведенні місцевої " швидкої допомоги " згадується, що в Мелітополі по вул. 50 років Перемоги «відбулося повішення чоловіки 53 років». Бригада, яка прибула на виклик, не дивлячись на проведення реанімаційних заходів констатувала смерть потерпілого.

Видання РІА-Мелітополь припустило, що причиною самогубства підприємця стали проблеми в бізнесі - нібито його молокозавод виявився на межі закриття. Куценко відомий як власник ТМ "Молочна ріка", раніше був одним із співзасновників компанії "Олком".

Раніше Євген Куценко вже здійснював спробу самогубства на тлі розлучення і проблем з бізнесом. У 2014 році підприємець намагався застрелитися, але вижив. Сам Куценко згодом спробу самогубства заперечував, наполягаючи, що потрапив собі в голову випадково. Життя йому тоді ледь врятували. Було розпочато справу за статтею про доведення до самогубства, але його незабаром закрили.

Засновником групи компаній "Олком" був народний депутат Олег Олексенко, впливовий в Мелітополі чоловік. Після його смерті активи отримали в спадок сестра Олексенко - Ольга Куценко і її чоловік Євген Куценко. Сім'я Куценко потрапляла в різні рейтинги українських багатіїв. Їх активи оцінювалися різними виданнями в різні роки від 39 (рейтинг журналу фокус 2013 року, 186 місце серед українських багатіїв) до 151 млн доларів.

У 2013 році подружжя почало шлюборозлучний процес і розділ майна, незабаром бізнесмен вистрелив в себе. У підсумку "Олком" припинив свою діяльність, всі його працівники і активи були переоформлені на Молочно-жировий комбінат "Південний", створений в грудні 2017 року Євгеном Куценко. Підприємство продовжило випускати продукцію під ТМ "Молочна ріка". У жовтні цього року стало відомо, що молокозавод закривається, працівників звільняють, у підприємства борги перед бюджетом.